Martinské kouření 2023

Letošní Martinské kouření se skutečně povedlo. Soutěž sice musela být, díky nabitému kalendáři Muzea Vysočiny Třebíč, posunuta o pár týdnů, zato se ale dostavil i sv. Martin, nikoli však na bílém koni, ale na bílém mamutovi 🙂

Do dobře známé a oblíbené myslivecké klubovny jsme dorazili po opatrné jízdě po D11 a několikerém odmrazování ostřikovačů.

Přátelé z pořádajícího Královehradeckého Pipe Clubu již připravili vše, jak se patří. Kamna byla rozpálená, reprodukované hudba hrála a tradiční slivovice na zahřátí již také byla na svém místě.

Martinské kouření tradičně nebývá soutěží největší co do počtu účastníků. O to víc potěšilo, že i přes víc jak štědrou sněhovou nadílku dorazilo 23 z 27 přihlášených závodníků. Nezávislí, tedy neorganizovaní v žádném z dýmkařských klubů, dorazili tentokrát i s vlastním „totemem“.

Kouřilo se z vlastní dýmky typu Biliard, soutěžní tabák byl Cock Robin od DTM.

Na pomyslnou bednu se letos prokouřili:

Hodnotné ceny a soutěžní tabák poskytli Mostex Group, Etrafika a TTI.

Pozornému čtenáři jistě neunikl pozoruhodný a vskutku neočekávaný výkon borců z PC Dýmka.net 😀 Duševní trauma našeho prezidenta však vyléčil a psychickou rovnováhu opětovně nastolil nášupový řizeček 😀

Srdečné díky tedy patří všem přátelům z Královehradeckého Pipe Clubu, jakož i milé a starostlivé obsluze a všem účastníkům za příjemnou společnost.