Tabacalera Charles Fairmorn

Tabacalera Charles Fairmorn

Již šest let funguje v Pisanu poblíž Santiaga továrna Charles Fairmorn, která se nachází ve svobodné tabákové zóně. V této moderní továrně se vyrábí řada kvalitních doutníků jako je Belmore, Charles Fairmorn a Don Antonio.

Továrnu mají na starost dva zkušení tabákoví experti, ředitel Pit N. Brockhausen, který zároveň zastupuje majitele a většinového vlastníka této továrny – rodinu von Eicken z Německa – a dále dominikánec a zároveň víceprezident společnosti, Rolando A. Villamil. Rolando původně pracoval v továrně na výrobu doutníků značky Davidoff. Von Eickenům se však podařilo tohoto zkušeného pracovníka získat pro svoji nově otevřenou továrnu.

Kvalita doutníků je zajišťována nákupem tabáků od firmy Tabacalera Mendez, která je největší zpracovatelskou firmou doutníkového tabáku a která zajišťuje výrobu prvotřídních surovin. Stovka pracovníků pak vyrábí nejen ručně balené doutníky, ale zajišťuje k nim také výrobu krabiček. Z produkce Tabacalery Charles Fairmorn mohou naši zákazníci ochutnat například doutníky Don Antonio, které mají krycí list Connecticut a řadí se mezi jemné doutníky. V současné době se distribuují v 60 zemích světa. Továrna má před sebou skvělou budoucnost a naši zákazníci se o tom v budoucnu jistě sami přesvědčí.